x

Hledáme do své týmu kolegu na pozici Revizní technik elektro

Lokalita:
Pracovní poměr:
Plný úvazek
Smluvní vztah:
Pracovní smlouva
Obor:
Služby
Min. vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce: revize a kontrola elektrických zařízení, kde předmětem revizí jsou elektrické rozvody a rozvodná zařízení, elektrické stroje či zařízení do 1000V. Dále revize hromosvodů a elektro spotřebičů. Zpracování revizní zprávy a plánů revizí pro zákazníky. Analýza poruch a její následné řešení Provádění odborné provozně technické práce

Požadujeme

Požadujeme:
  • Praxi v oboru silnoproudých technologií min 8let u vyššího vzdělání méně
  • Minimální SŠ vzdělání elektrotechnického směru.
  • Osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb. minimálně §6 (obnovit lze u nás).
  • Osvědčení revizní technik elektro (§9) v rozsahu E1B (R-EZ-E1B) výhodou (lze získat u nás).
  • Předpoklad pro získání osvědčení NBÚ (trestní bezúhonnost).
  • Řidičské oprávnění sk. B.
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu a týmového ducha.
  • Organizační a komunikační schopnosti.
  • orientaci v technické dokumentaci

Nabízíme

Nabízíme:
  • Velmi dobré finanční ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledcích.
  • Možnost pracovat na částečném home office
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Odborný růst - školení, semináře,
  • Telefon a "čísla do rodiny".
  • Dovolená dle dohody
Nástup dle dohody, možný ihned   Provoz: Jednosměnný provoz Místo výkonu práce – Uherský Brod - každodenní výjezdy za prací v regionu Zlínský kraj.

Máte zájem o tuto nabídku?