x

Inženýr kvality

Pracovní poměr:
Plný úvazek
Smluvní vztah:
Pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Obor:
Technické obory
Min. vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Popis pracovní nabídky

Cardbox Packaging je mezinárodní výrobce vysoce kvalitních potravinářských obalů, člen skupiny Greiner.

Aktuálně hledáme přátelského kolegu/kolegyni, který/á posílí oddělení kvality na pozici

 INŽENÝR/KA KVALITY

 Co Vás čeká?

  • Spolupráce s výrobou při hledání kořenových příčin zákaznických reklamací
  • Komunikace ohledně stavu reklamací především se zahraničními zákazníky
  • Příprava podkladů a spolupráce při řešení dodavatelských reklamací
  • Monitorování nákladů na jednotlivé reklamace
  • Aktivní účast u zákaznických a certifikačních auditů
  • Mapování a systémové zlepšování procesů
  • Procesní analýza rizik FMEA
  • Zodpovědnost nad dodržováním standardů BRC Packaging
  • Správa řízené dokumentace
  • EMS – evidence environmentálních aspektů (ochrana ŽP, odpady)

Požadujeme

  • Zkušenosti v oblasti kvality ve výrobním prostředí
  • Znalost norem ISO 9001, BRC Packaging
  • Znalost moderních nástrojů kvality (FMEA, 8D,…)
  • Pokročilá znalost angličtiny – každodenní korespondence, osobní jednání, dokumentace, audity
  • Skvělé analytické schopnosti a pečlivost při zpracovávání dokumentace
  • Znalost MS Office, pokročile Excel
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Neformální firemní kulturu
  • Přátelské a veselé kolegy, kteří rádi pomohou
  • Dlouhodobou perspektivu
  • Osobní rozvoj díky odborným školením a jazykovým kurzům
  • Teambuildingové aktivity
  • Nadstandartní balík benefitů zahrnující stravenky, prémie, příspěvky na dovolenou a Vánoce, příspěvky na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, flexipassy a další…

Jiná sdělení

Chcete se stát jedním z nás a pomáhat nám s řízením kvality?

Rádi se s Vámi potkáme a pozici i společnost Vám osobně představíme!

Máte zájem o tuto nabídku?