x

Programátor / Webový vývojář – frontend

Firma:
Mzda:
30000 - 45000 Kč
Pracovní poměr:
Plný úvazek
Smluvní vztah:
Pracovní smlouva
Obor:
IT - programátor
Min. vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Popis pracovní nabídky

Jsme úspěšná společnost podnikající v e-commerce a hledáme do týmu kolegu/kolegyni na IT pozici webový vývojář frontendu pro vlastní projekty.

Náplň práce:

  • Modernizace vlastních eshopů, responzivní design
  • Podílení se na zajímavých dlouhodobých projektech

Požadujeme

  • Znalost HTML5, JavaScript, CSS3
  • Výhodou Bootstrap, C#, Asp.Net MVC
  • Ochotu se neustále v těchto technologiích zlepšovat
  • Smysl pro kvalitní, dlouhodobě udržitelný a dobře otestovaný kód

Nabízíme

  • Prostor pro vlastní inovace a nápady
  • Plný nebo zkrácený pracovní úvazek
  • Spolupráce v malém týmu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní notebook

Jiná sdělení

Vhodné i pro studenty nebo absolventy, kteří mají znalost výše uvedených technologiích.
Upřednostňujeme uchazeče s možností práce v kanceláři v Bystřici pod Hostýnem.

Máte zájem o tuto nabídku?