Vyhledat práci

Nabídka práce Holešov:

Zobrazeno 10 výsledků
1
2
>
»

Na pracezlinsko.cz naleznete všechny aktuální nabídky práce města Holešov, které se skládá z částí Holešov, Dobrotice, Količín, Tučapy, Všetuly, Žopy a blízkého okolí.
Město Holešov leží v okrese Kroměříž, ve vzdálenosti 17 kilometrů od krajského města Zlín. Město má na svém obzoru Hostýnské vrchy s výhledem na krásnou Svato Hostýnskou baziliku a větrnou elektrárnu. Město Holešov je značně známé díky jedné ze tří největších policejních škol v České Republice. Vyšší policejní škola a Střední policejní škola je v dnešní době velmi vyhledávaná.
Nabídka kulturních památek Holešov je velmi široká. Zámek Holešov a zámecká zahrada nabízí časté útočiště mnohým festivalům, mezi které patří i Holešovská Regata. Perličkou města Holešov je pan Josef Drásal, který je nejvyšší člověk, který kdy žil v České Republice.
Nabídka práce města Holešov je velmi obsáhlá a nejen lidé zajímající se o zaměstnání v této lokalitě, ale také firmy mohou využívat výhod portálu, kde jsou volná místa města Holešov průběžně aktualizována. Platí to například firmě Nestlé Česko s.r.o., kde se vyrábí nejrůznější potravinářské produkty. Volná místa v Holešově nabízí i místní nemocnice, střední škola, základní škola, nebo mateřská škola.
Významné firmy v Holešově a okolí jsou např. Nestlé Česko s.r.o., Industry Servis ZK, a.s.E LKO EP, s.r.o, a všechny firmy pravidelně využívají náš web pro získání kolegů do svého týmu.
Pokud jste zatím nenašli žádnou vhodnou pracovní nabídku, vyzkoušejte Úřad práce Holešov.