Vyhledat práci

Nabídka práce Kroměříž:

Zobrazeno 10 výsledků
1
2
3
4
>
»

Na webu pracezlinsko.cz najdete všechny nabídky práce města Kroměříž, okolních měst Kojetín, Chropyně a nejbližších okolních vesnic.
Kroměříž je město, které leží na řece Moravě na území Hané. S 29 tisíci obyvatel je toto město druhé nejvíce zalidněné ve Zlínském kraji. Na konci milénia získalo město Kroměříž vzácné ocenění v podobě nejkrásnějšího historického města na území České Republiky. Toto město se pyšní několika UNESCO památkami a to Arcibiskupským zámkem, podzámeckou zahradou a květnou zahradou.
Nabídka práce Kroměříž je velmi pestrá, takže zájemci, ale také místní firmy, nebo úřady mohou využívat výhod tohoto webu, kde jsou nejrůznější volné místa Kroměříž průběžně aktualizované. Volné místa ve městě Kroměříž nabízí i místní nemocnice, banky, supermarkety, městská správa ať už v administrativě nebo například uklízecí práce.
Významné firmy v Kroměříži a okolí PLASTIKA a.s., MAGNETON a.s., VW WACHAL a.s., Fremach Morava, s.r.o. a všechny ostatní firmy pravidelně využívají náš web pro získání nových zaměstnanců.
Pokud jste zatím nenašli žádnou vhodnou pracovní nabídku, zkuste úřad práce města Kroměříž.