Vyhledat práci

Nabídka práce Luhačovice:

Zobrazeno 10 výsledků
1
2
>
»

Na portálu pracezlinsko.cz naleznete veškeré nabídky práce města Luhačovice, včetně částí Luhačovic, Kladná Žilín, Polichno, Řetechov a blízkého okolí.
Městečko Luhačovice je zejména proslavené jako významná destinace – Lázně Luhačovice. Město o velikosti 5000 obyvatelů se v sezóně díky návalu turistů velmi rozroste a to dává velké možnosti pro restaurace v Luhačovicích. Lázně Luhačovice mají překrásnou kolonádu s řadou historických budov, kde se mimo jiné točil seriál České televize – ČETNICKÉ HUMORESKY. Lázně Luhačovice jsou věhlasné hlavně kvůli léčivým pramenům, kterých je aktuálně šest a nejznámější je Vincentka.
Ve městě je několik překrásných budov jako Hotel Palace, Lázeňský dům Jestřabí, nebo hotel Společenský Dům.
Nabídka práce města Luhačovice otevírá možnosti nejen uchazečům o zaměstnání, ale také firmám, nebo úřadům možnost využívat výhod portálu, na jehož stránkách jsou volná místa města Luhačovice průběžně aktualizována. Volná místa v Luhačovicích nabízí zejména Lázně Luhačovice, restaurace, nebo školy.
K nejvýznamnějším vystavovatelům patří Lázně Luhačovice, a.s. Zálesí a.s., Podravka – Lagris a.s.a další firmy, které pravidelně využívají náš web pro získání nových zaměstnanců. Pokud jste zatím nenašli žádnou vhodnou pracovní nabídku, zkuste Úřad práce města Zlín (Luhačovice).