Vyhledat práci

Nabídka práce Otrokovice:

Zobrazeno 10 výsledků
1
2
3
4
>
»

Na webu pracezlinsko.cz můžete najít všechny nabídky práce města Otrokovice a okolních vesnic Oldřichovice, Pohořelice, Žlutava, Nová Dědina, Kvasice a Tlumačov.
Otrokovice, jakožto druhé největší město Zlínského okresu se skládá z Otrokovic, částí Kvítkovice a sídliště Baťov, kde se nachází dřívější továrna Baťa. Město leží na rozhraní Slovácka, Valašska a Hané. S distanční vzdáleností 10 kilometrů od města Zlín a dobrou infrastrukturou jsou města mezi sebou dobře dostupné. Pro dopravu do práce v Otrokovicích můžete využívat jak městské hromadné dopravy, tak dopravy vlakové.
Mezi pamětihodnosti města se řadí zejména kostel svatého Michaela archanděla z 18. Století, socha svatého Jana Nepomuckého z konce 19. Století, nebo historické objekty továren Baťa.
Nabídky práce Otrokovice jsou velmi různorodé a uchazeči o zaměstnání, místní firmy, nebo úřady mohou využívat výhod portálu, kde se nachází volné místa města Otrokovice, které jsou průběžně aktualizovány.
Například se k těmto firmám řadí největší zaměstnavatel v kraji, Continental Barum, dále Trelleborg Wheel Systems Czech Republic (Mitas), stavební společnost SMO, ZLIN AIRCRAFT a všechny ostatní firmy, které nabízí volné místa města Otrokovice.
Pokud jste zatím nenašli žádnou vhodnou pracovní nabídku, vyzkoušejte úřad práce Otrokovice.