Vyhledat práci

Nabídka práce Rožnov pod Radhoštěm:

Zobrazeno 10 výsledků
1
2
>
»

Na tomto portálu naleznete veškeré nabídky práce Rožnov pod Radhoštěm a okolních vesnic Zubří, Vigantice, Vidče, Dolní Bečva, Prostřední Bečva a dalšího blízkého okolí.
Město Rožnov pod Radhoštěm se nachází v pohoří Moravskoslezských Beskyd v nadmořské výšce 378m.n.m. V bezmála 16 a půl tisícovém městě se nachází nádherné valašské muzeum v přírodě, kde se točila velká spousta filmů jak pro dospělé, tak pro děti. A právě v tomto muzeu v takzvaném městečku se konají celoročně kulturní akce, kterými jsou folklorní festivaly, vánoční jarmarky, vystoupení a mnoho dalších. V okolních vesnicích města je široká škála gastronomických zážitků, jako třeba na Prostřední Bečvě, kde se nachází typicky valašská hospoda a penzion Koliba pod horů.
K významným pamětihodnostem města patří kupříkladu Kostel Všech svatých, Valašské muzeum v přírodě s dřevěným kostelem sv. Anny, nebo Jurkovičova rozhledna.
Nabídka práce města Rožnov pod Radhoštěm je zajímavá pro všechny uchazeče o pracovní poměr. Nejen budoucí zaměstnanci, ale také místní firmy, nebo úřady mohou využívat výhod internetových stránek, kde jsou volná místa města Rožnov pod Radhoštěm průběžně aktualizována.
Volná místa v Rožnově pod Radhoštěm nabízí firmy jako ON Semiconductor Czech Republic, s.r.o., Brose CZ spol. s.r.o., Remak, a.s., nebo také NXP Semiconductors Czech Republic, s.r.o. a všechny ostatní firmy. Všechny společnosti z tohoto města pravidelně využívají náš web pro získání nových zaměstnanců.
Pokud jste zatím nenašli žádnou vhodnou pracovní nabídku, zkuste úřad práce Rožnov pod Radhoštěm.