Vyhledat práci

Nabídka práce Uherské Hradiště:

Zobrazeno 10 výsledků
1
2
3
4
>
»

Na webových stránkách pracezlinsko.cz naleznete mnoho pracovních nabídek, mimo jiné nabídky práce v městě Uherské Hradiště, nebo blízkém okolí, do kterého se řadí Staré Město, Kunovice, Huštěnovice, Zlechov, Boršice a další okolní vesnice.
Uherské Hradiště je čtvrté největší město ve Zlínském kraji a díky krátké vzdálenosti se Starým Městem a Kunovicemi je tato část kraje značně zalidněna. Jinými slovy se Uherskému Hradišti říká srdce Slovácka a také proto nese tento název fotbalový klub ve městě 1. FC Slovácko. K městu náleží také jeho části Jarošov, kde se dříve nacházel slavný pivovar, Mařatice, Míkovice, Rybárny, Sady, Vésky.
Území okolo Uherského Hradiště (Slovácko) je také proslulé tradiční folkloristikou, kvalitním vínem a k tomu všemu patří tradiční krásně zdobené kroje. Historicky patří Uherské Hradiště k jedněm z nejdéle osídlených míst v České Republice.
Mezi slavné rodáky patří například Jan Antonín Baťa, pokračovatel značky Baťa, mistr světa v kickboxu Robert Býček či hudebník a primáš skupiny Hradišťan Jiří Pavlica.
Nejen uchazeči o zaměstnání, ale také místní firmy nebo úřady mohou využívat výhod webových stránek, kde jsou volná místa Uherské Hradiště průběžně aktualizována. Volná místa Uherské Hradiště nabízí i místní nemocnice, mateřská škola, základní škola, střední škola, supermarkety ať už v administrativě nebo úklidu.
Významné firmy v Uherském Hradišti a okolí jsou např. Synot W, a.s., FORSCHNER, spol. s r.o, AVX Czech Republic, s.r.o. a všechny ostatní firmy pravidelně zprostředkovávají prostřednictvím našeho portálu nabídky práce Uherského Hradiště pro získání nových zaměstnanců.
Pokud jste zatím nenašli žádnou vhodnou pracovní nabídku, zkuste úřad práce města Uherské Hradiště.