Vyhledat práci

Nabídka práce Uherský Ostroh:

Zobrazeno 3 výsledků

Na portálu pracezlinsko.cz naleznete veškeré nabídky práce ve městě Uherský Ostroh a nabídky okolních vesnic Ostrožská Nová Ves, Nedakonice, Polešovice a dalšího blízkého okolí.
Město Uherský Ostroh leží v okrese Uherské Hradiště se vzdáleností 11km od okresního města Uherské Hradiště. K Uherskému Ostrohu patří taktéž městské části Kvačice a Ostrožské Předměstí a s těmito částmi města zde žije přibližně 4300 obyvatel. První písemné zmínky se řadí k 11. Století, kdy se zde nacházela osada Stenice, která byla významnou obchodní křižovatkou. Toto město bylo taky významným místem husitských válek, odkud pan Hušek z Valdštejna začínal bojové výpravy do okolí.
Ve městě se je také velká řádka památek. Vůbec nejvýznamnější je renesanční zámek Uherský Ostroh, kostel sv. Ondřeje, židovský hřbitov, nebo obloukový most přes řeku Moravu.
Město má rovněž spoustu kulturních akcí. Například hody Uherský Ostroh navštíví velké množství lidí i z okolí. Ve městě jsou taktéž sportovní kluby Hokej Uherský Ostroh od roku 1929, nebo Fotbalový Klub Uherský Ostroh 1920.
Nabídka práce města Uherský Ostroh je velmi rozmanitá. Zájemci o zaměstnání, místní firmy, nebo úřady mohou využívat výhod webových stránek, kde jsou volná místa města Uherský Ostroh průběžně aktualizována. I největší firmy nabízejí volná místa v Uherském Ostrohu na tomto portále, kterými jsou DYAS EU, a.s., EUROTEC, k.s., nebo ŽPSV s.r.o. a mnoho dalších, které využívají náš web pro získání nových zaměstnanců.