Vyhledat práci

Nabídka práce Valašské Klobouky:

Zobrazeno 10 výsledků

Na webu pracezlinsko.cz najdete všechny nabídky práce ve městě Valašské Klobouky. K městu Valašské Klobouky patří okolní vesnice Lipina, Mirošov a Smolina, jejichž pracovní nabídky spadají pod město Valašské Klobouky.
Město o necelých 5000 obyvatelích leží v pomezí Bílých Karpat a Vizovických vrchů v Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Město zdobí velké náměstí s Mariánským sloupem a budovou staré radnice. Na tomto náměstí se rovněž koná velmi proslavený Mikulášský jarmark, na který se sjíždí i návštěvníci z nedalekého Slovenska. Toto město je velmi silně vřící a také proto z této lokality pochází mnoho slavných kněží, mezi kterými je i Josef Beránek, který se stal obětí nacismu.
Nabídka práce města Valašské Klobouky je pro uchazeče o zaměstnání, ale také místní firmy, nebo úřady zajímavá a portál nabízí různorodá volná místa města Valašské Klobouky. Volná místa města Valašské Klobouky nabízí i místní supermarkety, restaurace, nebo nemocnice.
Významné firmy ve Valašských Kloboukách a okolí jsou Kloboucká Lesní s.r.o., Groz-Beckert Czech s.r.o., Fare, spol. s.r.o. a všechny tyto firmy pravidelně využívají náš web pro získání nových posil do týmu.
Pokud jste zatím nenašli žádnou vhodnou pracovní nabídku, zkuste úřad práce Valašské Klobouky.