Vyhledat práci

Nabídka práce Valašské Meziříčí:

Zobrazeno 10 výsledků
1
2
3
4
>
»

Na webu pracezlinsko.cz naleznete všechny nabídky práce města Valašské Meziříčí a okolních vesnic Poličná, Krhová, Lešná, Choryně a další blízké okolí.
Město, kterému se říká také Valmez se nachází na soutoku řek Vsetínské Bečvy a Bečvy Rožnovské. 22. Tisíc obyvatel dělá z Valašského Meziříčí jedno z větších měst Zlínského kraje. K městu Valašské Mezříčí patří místní části Bynina, Hrachovec, Juřinka, Krásno nad Bečvou, Lhotka. První zmínka o tomto městě je již ze 13. století, kdy se zpočátku nejednalo ani o město. Velká řada pamětihodností dělá z města pěknou turistickou zastávkou. Zámek Žerotínů nebo Zámek Kinských, čí kvalitně vybavená hvězdárna, která umožňuje pozorování Měsíce, planet či hvězd.
K Valašskému Meziříčí patří také Chráněná krajiná oblast Beskydy, čili rozmanitá příroda. Jelikož se město nachází, jak už název napovídá na Valašsku, je zde značné folklorní vyžití, s velkou spoustou vystoupení Valašských souborů, mezi které patří i jeden z nejstarších – Valašský soubor písní a tanců Bača.
Město také zajišťuje městskou autobusovou linku, což zvyšuje kredit města i v případě, že nevlastníte automobil.
Nabídka práce Valašské Meziříčí je velmi rozmanitá pro uchazeči o hlavní pracovní poměr, místní firmy, nebo úřady, které mohou využívat výhod internetových stránek, kde jsou volná místa Valašské Meziříčí průběžně aktualizována.
Například se k těmto firmám řadí Robe lighting, PORR a.s., PWO Czech Republic a.s., Block a všechny ostatní firmy pravidelně využívají náš web pro získání nových zaměstnanců.
Pokud jste zatím nenašli žádnou vhodnou pracovní nabídku, zkuste úřad práce Valašské Meziříčí.