Vyhledat práci

Nabídka práce Vizovice:

Zobrazeno 10 výsledků

Pod město Vizovice spadají všechny nabídky práce města Vizovice a okolních vesnic Chrastěšov, Lutonina, Lhotsko, Chrámečné, Jasenná, Bratřejov, Zádveřice, Raková, Ublo.
Vizovice se nachází 14 kilometrů od krajského města Zlín. Díky propojení těchto dvou měst železniční tratí je doprava do zaměstnání mezi těmito dvěma místy značně ulehčena.
Dominantní historickou památkou města je barokní zámek s velkým parkem a rybníkem. Pozornost na sebe vztahují dvě trojúhelníková náměstí s historickou radnicí a kostel svatého Vavřince.
Vizovice proslavil Valašský likér slivovice o které zpívá v jedné ze svých skladeb věhlasný Ivan Mládek. Další chloubou města je herec Boleslav Polívka a kulturní akce Masters of Rock či Vizovické Trnkobraní. Nabídka práce Vizovice je velmi pestrá a nejen uchazeči o zaměstnání, ale také místní firmy nebo úřady mohou využívat výhod portálu, na jehož stránkách jsou volná místa Vizovice průběžně aktualizována. Řeč je například o světově proslulé likérce Rudolf Jelínek, kde se vyrábí nejrůznější destiláty, v prvé řadě slivovice. Volná místa Vizovice nabízí i místní nemocnice, základní škola, mateřská škola, nebo střední škola oděvní a služeb Vizovice.
Na trhu silně postavené firmy ve Vizovících a okolí jsou např. Rudolf Jelínek a.s., Kuchyně Sýkora, Koma Modular s.r.o., nebo UNICO MODULAR a.s. a všechny firmy pravidelně využívají náš web pro získání nových zaměstnanců.