Vyhledat práci

Nabídka práce Vsetín:

Zobrazeno 10 výsledků
1
2
3
4
>
»

Na portále pracezlinsko.cz můžete vyhledat všechny nabídky práce města Vsetín, nejbližších vesnic, mezi které patří Lhota u Vsetína, Jablůnka, Leskovec, Ústí, Janová, Hovězí, Ratiboř a dalších vesnic z okolí.
Vsetín je třetím nejlidnatějším městem ve Zlínském kraji, a díky značnému zalidnění zde můžete najít velké množství firem poskytující možnost zaměstnání. Vsetín se nachází 26 kilometrů od krajského města Zlín a leží na řece Vsetínská Bečva. Město je členěno na samotný Vsetín, dále Semetín, Horní Jasenku a Rokytnici.
První zmínka o tomto městě je z konce 13. Století a k nejvýznamnějším historickým památkám města se řadí místní zámek, Stará radnice nebo Římsko-katolický kostel Nanebevzetí Panny Marie.
V novodobé historii bylo toto město značně proslaveno úspěchy hokejového klubu, který i v nynější době značně obstarává kulturní akce ve Vsetíně. Ke známým osobnostem města patří Jiří Čunek, nynější hejtman Zlínského kraje.
Nejen uchazeči o zaměstnání, ale také místní firmy nebo úřady mohou využívat výhod webových stránek, kde jsou nejrůznější nabídky práce Vsetín průběžně aktualizovány. Volná místa práce ve městě Vsetín nabízí i místní nemocnice, školy, supermarkety ať už v administrativě nebo místa pro práce úklidové.
Významné firmy ve Vsetíně a okolí nabízí na tomto portálu volná místa práce ve městě Vsetín. Patří zde například TES Vsetín s.r.o., Hirschmann Czech s.r.o., ČSAD Vsetín a všechny ostatní firmy pravidelně využívají náš web pro získání nových zaměstnanců.
Pokud jste zatím nenašli žádnou vhodnou pracovní nabídku, zkuste úřad práce města Vsetín.