x

Zásady ochrany osobních údajů

Ochrana osobních údajů

Provozovatel webu www.pracezlinsko.cz, kterým je Michal Haničinec, uchovává a zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů.

Osobní údaje které zpracováváme
V první řadě to je odpověď na inzerát kdy musíte vyplnit povinné údaje jako je: jméno, příjmení, telefon, e-mailovou adresu a u inzerátu práce i životopis.

Nikdy nevyžadujeme osobní údaje, které k danému účelu nejsou potřeba jako občanka, rodné číslo.
Tyhle vypsané údaje po odeslání odejdou na email inzerenta a zároveň se uloží i do naší databáze, protože musíme odpovědi ručně kontrolovat a účtovat firmám a v případě neplatné odpovědi, inzerenta informovat.

V případě, že odpovíte na inzerát, automaticky dáváte souhlas se zpracováním dat inzerentovi, ale pouze pro potřeby výběrového řízení na pozici na kterou odpovídáte a také provozovateli webu a jeho zaměstnancům. Inzerent může Vaše osobní údaje uchovávat pouze do konce výběrového řízení a to maximálně do 1 roku. Po uplynutí doby nebo ukončení výběrového řízení, musí vaše osobní údaje odstranit a Vy máte právo si vyžádat informace, jak bylo s vašimi údaji nakládáno a kdykoliv se odvolat a zakázat další zpracováním Vašich osobních údajů s okamžitou platností. Stačí se prokázat e-mailem a jménem z kterého byla odpověď odeslána.

Registrací na webu vytvoříte uživatelský účet 

Kde jsou povinné údaje: jméno, email a heslo. Uživatelský účet slouží pouze pro inzerenty, kteří díky registraci mohou přidat svůj inzerát.
Tyhle osobní údaje, které zadáváte při registraci jsou k dispozici pouze provozovateli nebo zaměstnancům webu pracezlinsko.cz. Heslo je v šifrované podobě a není přístupné nikomu.

Souhlas se zpracováním vašich osobních údaje nastává automaticky, ihned po Vaší dobrovolné registraci na našem webu. Kdykoliv můžete svůj účet zrušit a odvolat se ze zpracovaní osobních údajů.
Automatické zasílání pracovních nabídek na Vás e-mail – každý uživatel webů má možnost zdarma zasílat pracovní nabídky na zadaný email, stačí když si zvolí jaký obor nabídek chce zasílat. Nabídky mu budou pravidelně chodit na uvedený email a v každém emailu co Vám dojde je vždy odkaz na odhlášení se a pozastavení zasílání pracovních nabídek.
Provozovatel webu zpracovává pouze Váš zadaný email, který je pouze pro potřeby provozovatele webu a je uchován 3 roky v naší databázi.

Vaše data jsou v bezpečí
Využíváme SSL certifikátu, který šifruje veškerá data mezi námi a zákazníkem. Ty jsou tak zabezpečeny proti jakémukoli zneužití.
Vaše osobní údaje, které uvedete při registraci, automatickém zasílání nabídek nebo odpovědí na inzerát, jsou zcela důvěrné a za žádných okolností nebudou poskytnuty třetím stranám s výjimkou inzerentů. Osobní údaje jsou uchovávány do momentu, kdy jsou na přání odstraněny.

Možnost odstranění osobních údajů
Jestliže máte zájem o odstranění veškerých svých osobních údajů, kontaktujte nás prosím na e-mailu admin@pracezlinsko.cz nebo přímo telefonicky 728 356 864 s touto žádostí. Obratem vám vyhovíme.