x

Asistent pojišťovacího makléře

Lokalita:
Pracovní poměr:
Plný úvazek
Smluvní vztah:
Pracovní smlouva
Obor:
Pojištovnictví

Popis pracovní nabídky

Hledáme asistenta pojišťovacího makléře do Zlína.
(Plný úvazek, Stáž/Praxe, Trainee program)

Chcete být členem kreativního týmu?
Láká vás možnost pomáhat lidem řešit jejich rizika?
Nebojíte se administrativy a zároveň se chcete rozvíjet?

Přidejte se k Eurovalley jako asistent pojišťovacího makléře (Key Account Manager Junior)

Co děláme?
– vymýšlíme postupy, jak nejlépe zpracovat rizika, která naše klienty ohrožují
– zaměřujeme se na veřejnou správu a průmyslové klienty
– konstantně rosteme a rozrůstáme se o další kreativní členy

Co budete dělat vy?
– vykonávat administrativní podporu makléře
– připravovat podklady pro jednání s klienty
– hodně pracovat s daty a texty (Windows, Office 365, vlastní aplikace)
– učit se a postupně některé úkoly zvládat zcela samostatně

Co byste měl/a mít?
– aktivní přístup k práci
– odvahu pracovat s vlastními nápady
– nadšení a chuť se vzdělávat

Co získáte?
– pracovní dobu přizpůsobenou vašim možnostem i potřebám
možnost home office
– podporu skvělého týmu
– zkušenost v rostoucí firmě se silným zázemím mezinárodního finančního holdingu

Máte zájem o tuto nabídku?