Vyhledat práci

Nabídka práce Zlín:

Zobrazeno 10 výsledků
1
2
3
4
>
»

Na webu pracezlinsko.cz naleznete veškeré nabídky práce ve Zlíně a nejbližšího okolí, ke kterému se řadí Prštné, Louky, Mladcová, Příluky a Kudlov dále okolní vesnice Jaroslavice, Malenovice, Tečovice, Kvítkovice, Želechovice nad Dřevnicí, Lužkovice, Kostelec, Štípa, Velíková a Salaš u Zlína.
Zlín je krajské město, které je známé zejména díky světu známému Tomáši Baťovi a jeho obuvnické značce Baťa. Město se vyznačuje silným rukopisem tohoto slavného podnikatele. V pracovním areálu Svit se nachází velké množství firem, kde je možné obsadit mnohé volné místa ve městě Zlín.
Ve městě probíhají velkolepé kulturní akce jako ZLÍN FILM FESTIVAL, Barum Czech Rally Zlín, pravidelné koncerty filharmonie Bohuslava Martinů, hokejové zápasy týmu PSG Berani Zlín v hokejové tipsport extralize či zápasy fortuna ligy týmu FC Fastav Zlín. Jistotu kvalitního zážitku zprostředkuje také ZOO Zlín Lešná, která patří k vůbec nejhezčím v České Republice. V centru města se nachází také atraktivní Baťův mrakodrap takzvaná jednadvacítka, či nově zrekonstruovaný památník.
Díky Univerzitě Tomáše Bati je Zlín rychle modernizován výstavbou mnoha nových budov jednotlivých fakult, nebo také Kongresovým centrem, kde probíhají nejrůznější galavečery.
Nabídka práce Zlín je velmi pestrá. Nejen uchazeči o práci, ale také místní firmy, nebo úřady mohou využívat výhod internetových stránek, kde jsou volné místa města Zlín průběžně aktualizované.
Například se k těmto firmám řadí Univerzita Tomáše Bati, Krajská nemocnice, Tescoma, Kovárna VIVA, Tajmac-ZPS a všechny ostatní firmy pravidelně využívají náš web pro získání nových zaměstnanců.
Pokud jste zatím nenašli žádnou vhodnou pracovní nabídku, zkuste úřad práce Zlín.