x

Prodejci ve skladu náhradních dílů autoservisu

Lokalita:
Mzda:
20000 - 28000 Kč
Pracovní poměr:
Plný úvazek
Smluvní vztah:
Pracovní smlouva
Obor:
Administrativa
Doprava, logistika
Obchod, prodej, nákup
Min. vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Popis pracovní nabídky

Co bude Vaší denní náplni: přijetí a evidence zboží, udržování pořádku ve skladu, odpovědnost za vyúčtování finanční hotovosti a předání fakturace zákazníkovi, efektivní spolupráce s ostatními kolegy z pobočky – jste jeden tým!

Požadujeme

Na této pozici se neobejdete bez spolehlivosti a odpovědnosti, řidičského průkazu sk. B (praxi v řízení motorových vozidel) vstřícného a pozitivního přístupu k zákazníkům znalosti v autodílech - podmínkou! schopnost rychle se učit a pracovat samostatně ve vysokém tempu.

Nabízíme

Věříme, že Vás potěší: to, že Vaši práci oceníme a budeme si jí vážit, vřelé přivítání do firmy a postupné zaškolení, práce v rodinné firmě s dlouholetou tradicí, která je špičkou na Moravě, dotované firemní stravování, zaměstnanecké výhody při opravě a údržbě soukromého vozu, zaškolení a absolvování vzdělávacího procesu, nástup dohodou, možnost prodloužení pracovní smlouvy po 1. roce na dobu neurčitou. Příspěvek na stravování sleva na firemní služby zvýhodněné volání  firemní oblečení firemní akce

Máte zájem o tuto nabídku?