x

Elektromontéři

Mzda:
25000 - 50000 Kč
Pracovní poměr:
Plný úvazek
Smluvní vztah:
Pracovní smlouva
Obor:
Výroba, průmysl
Elektro
Min. vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity

Popis pracovní nabídky

Již Vás nebaví pracovat v uzavřeném prostoru ve fabrice na jednom místě, pod umělým osvětlením, bez přístupu slunečního svitu a mít dennodenní činnost opakující se neustále dokolečka dokola, být pouhým číslem v systému obřích společnosti a každý den prožívat tak, jak znáte z filmu MATRIX? Je to jen na Vás a nyní můžete svoji budoucnost změnit a přizpůsobit Vaším představám. Přidejte se k nám. Nabízíme práci, kdy se pohybujete v rámci celé ČR a SK. Vlastně budete každý den cestovat po krásných místech naší vlasti v rámci svého zaměstnání a ještě to dostanete zaplaceno. Navštívíte taková místa, na která se běžný člověk nikdy nemá šanci podívat. Práce není snadná, ale ani náročná, nesmíte se jen bát výšek, neboť instalujeme el. zařízení na stožáry NN ve výšce cca 4-8m. Nemusíte se obávat, jsme přehnaně pečliví na dodržování bezpečnosti práce a ochraně zdraví našich zaměstnanců. Po vysokém pracovním nasazení, umíme také relaxovat a několikrát během roku organizujeme firemní akce, jako je domácí zabíjačka, grilování, vaření guláše a jiné. Prostě nás naše práce baví a je na prvním místě, ale moc dobře víme, že musí být i v souladu se soukromým životem.

Požadujeme

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. – samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. – řídící činnosti na elektrických zařízeních dle §7 vyhl. 50/78 Sb.
ŘP sk.B, vyhl. č. 50 § 6,7, pečlivost, flexibilita, pracovní nasazení.

Nabízíme

Nabízíme náborový příplatek 20.000,-Kč. Nemáte řidičský průkaz sk. „B“? Nevadí, umožníme Vám absolvovat kurz a ještě na něj přispějeme 50% z celkové částky.

-Zázemí stabilní společnosti, práce v příjemném kolektivu, náborový příplatek 20.000,-Kč, příspěvek na řidičský průkaz sk. B.

Máte zájem o tuto nabídku?